Meie filosoofia. Teie Honda.

Ehitatud rõõmuga, et pakkuda rõõmu – see on Honda viis.

Täituvad unistused

Hondas püüdleme iga auto puhul täiuse ja usaldusväärsuse poole. Elame tehnoloogia nimel ja meile meeldib probleeme lahendada. Seepärast ongi kõik põhjalikult läbi mõeldud ja kui te oma Hondaga koju sõidate, tunnete kindlasti samasugust rõõmu nagu meie tundsime autot ehitades.

Insener, kes rikastab maailma heade toodetega, on eriline inimene.

Meie ettevõtte asutaja, Soichiro Honda

Inimeste loodud tehnoloogia

Laseme uudishimul teed sillutada ja õpime minnes – just selline suhtumine arendab meie tehnoloogiat.

Meie nutikas robot Asimo sümboliseerib jätkuvat edenemist, meie filosoofia aga on jäänud samaks. Esimesest Hondast aastal 1963 kuni neljataktiliste päramootorite, elektriliste muruniidukite ja nutikate mootorratasteni.

Ühel alal saadud kogemused ja teadmised leiavad rakenudust ja tekitavad uusi ideid teistel aladel, viies selliste uuendusteni nagu Magic-istmed, täiustatud juhiabisüsteem (ADAS) ja meie iVTEC mootorid. Aga see on alles algus. Me ei tea, mis hakkab toimuma, aga me kibeleme uudishimust.

Suurem pilt

Keskkonnamõjude vähendamine on meile sama tähtis kui uusima tehnoloogia kasutamine.

Just seepärast töötame välja ideid, mis muudavad maailma paremaks.

Tühikäigul mootori seiskamine on üks sellistest ideedest. See funktsioon seiskab mootori ummikus või valgusfoori taga seistes, aidates nii kütust säästa. Meie põhjapanev Earth Dreams Technology algatus on järgmine selline idee – mootorid, mis on võimsamad, kuid samal ajal vähendavad emissioone.

Arendame välja planeedisõbralikumat tehnoloogiat, mis lubab meil siin oma aega rohkem nautida.

See ongi Honda rõõm.

See kõik ei lõpe veel siin

Keskkonnamõjude haldamine on osa meie tegevusest. Isegi meie tehastes. Honda Marysville'i tehas kasutab energia saamiseks igal võimalusel vihmavett, säästes nii igal aastal 150 000 tonni kraanivett.

Teiega lõpuni

Meie autod on vastupidavad. Me ei oleks Honda, kui me ei mõtleks kõigele. Teie autot kaitseb hoolikalt läbimõeldud järelhooldussüsteem, mis hõlmab endas erinevaid garantiisid ja ööpäevaringset maanteeabi.