Honda NSX

Emotsioonide jõud

Tunneme seda tunnet alati uut projekti alustades. Aga NSX-i puhul oli see tunne eriline, kuidagi sügavam. Saate sellest proovides ka ise aru. Ja siis mõistate, et see auto tähendab meie jaoks rohkem kui kõik eelnevad.

Sirvi

Honda NSX-i logo.

NSX ongi Honda

Aastatepikkuse inseneritöö, testimiste ja võistluste võrdkuju – kõigi meie tegemiste tuumik.

Superauto valmistamine

Tee edule ei ole lihtsate killast; see on täis käänakuid ja katsumusi.

Spordi tippjõudluse ühildamine igapäevase sõidumugavusega võttis aega. Lisaks raputasid meid tagasilöögid. Kui aga ideaali loomine tähendab uuesti otsast alustamist, siis just seda me tegime. Just seepärast kulus auto täiustamisele aastaid ja just seepärast muutus NSX aja jookusl üha paremaks.

Honda NSX-i lähivaade tagant.
Honda NSX kolmveerandvaade eest, maastikul.

Ajatud jooned

Puhas jõudlus kõikjal, kus sõidate.

Punase salongiviimistlusega Honda NSX.

Uue NSX-i alustalaks sai võimas sporthübriid. Suurema võimsusega kaasnesid ka probleemid. Kogu selle võimsuse kontrollimiseks suunasime tähelepanu juhile – andsime endast kõik ja tulemuseks on täieliku kontrolli tunne sõitmisel. Ühtekuuluvustunne, mida me ei pidanud võimalikuks.

Honda NSX tagantvaates.

Inimsaavutus

Kõik NSX-i disainimise ja ehitamisega tegelevad inimesed olid sellega seotud algusest lõpuni.

Täielikult renoveeritud ja just selleks ehitatud jõudluskeskuses Ohios tegelevad spetsiaalsed masinad ainult NSX-i kere ja värvimisega. Ülejäänud autost valmib käsitööna. Just see inimlik puudutus muudabki NSX-i nii eriliseks.

Ühenduse loomine

Tänu põhjalikule ettevalmistusele ja täiustatud tehnoloogiale on juht igas mõttes NSX-iga seotud.

NSX-i juhtides olete autoga üks. Olete osa autost. Mootori ja ülekandeajami kombinatsioonide konfigureerimine aitab saavutada suurepärase tunnetuse kurvides, kiirendamisel ja pidurdamisel – ja seda kõikides tingimustes. 

Honda NSX Sport+ näidikud lähivaates.
Honda NSX kere läbilõige.