Proovisõit Topbanner Feel Different Banner

Tunne erinevust

Muuda uus e:HEV hübriidajamiga Honda CR-V enda omaks. Kui valid paketi või lisad ise mõned täiustused, näed ja tunned erinevust.

Lisatarvikute paketid

Rohkem stiili ja kaitset Sulle ja Su Honda CR-V-le. Vali sobiv pakett ja tunne erinevust.
Pakett Black Edition Plus

Pakett Black Edition Plus

Lisa oma CR-V Black Edition’ile stiili ja täienda seda paketiga Black Edition Plus. Paketti kuuluvad mustad astmelauad, tagaluugi spoiler toonis Crystal Black, CR-V logoga lävepakuliistud, Black Editioni logoga põrandamatid Elegance ja sama logoga pakiruumi matt.

Pakett Aero

Pakett Aero

See täispakett annab sõidukile elegantsete kerevärvi elementide kombinatsiooniga viimistletuma ja dünaamilise ilme. Paketti kuulub aerodünaamiline eesmine ja tagumine põrkeraud, astmelauad ja tagaluugi spoiler.

Pakett Style

Pakett Style

See pilkupüüdev pakett lisab auto alumisele küljele ilmestavaid kerevärvi detaile. Paketti kuulub: kerevärvi eesmine ja tagumine alumine kaunistus ning külgmised alumised kaunistused.

Pakett Premium

Pakett Premium

Pakett Premium sisaldab rohkelt spetsiaalselt CR-V jaoks mõeldud praktilisi ja stiilseid valikuid. Paketti kuuluvad küljeliistud, lävepakuliistud, põrandamatid Elegance ning eesmised ja tagumised porikaitsmed.

Pakett Cargo

Pakett Cargo

Kui vead sageli pagasit või erivarustust, aitab pakett Cargo seda korras ja kindlalt paigal hoida. Paketti kuulub: pakiruumi esmaklassiline organisaator, tagumise põrkeraua kaitseplaat ja pakiruumi laadimisava kaunistused.

Pakett illumination

Pakett illumination

See kaunis pakett sisaldab kombinatsiooni tuledest, et luua auto sisemuses mõnus õhustik. Paketti kuulub jalgade valgustus ja valgustatud lävepakuliistud.

Leppige kokku proovisõit

Leppige kokku proovisõit

Istuge rooli taha ja tehke Hondaga üks sõit.

Leppige kokku proovisõit
Laadige alla kataloog

Laadige alla kataloog

Vaadake oma uue CR-V Hybrid kõiki fakte ja arve.

Laadige alla kataloog
Külastage meid

Külastage meid

Näitame ja räägime teile kõigest, mida soovite teada.

Edasimüüjad