e:Ny1 Varsti tulemas

e:Ny1 Varsti tulemas

24Ym Eny1 Kv Resized

Honda e:Ny1

Tutvustame Honda esimest elektrilist linnamaasturit. Julge voolujooneline välimus on ühendatud tipptasemel jõuülekandega ning seda on täiendatud tipptasemel ja rafineeritud sõitjateruumiga. e:Ny1 on uue põlvkonna heitmevaba sõiduk.

Heitmevaba. Piiramatud seiklused.

Electric Engine

Võimas elektrimootor - 204 hj ja 310 Nm, ning selle sõiduulatus ühe laadimisega on kuni 412 km.

 

* e:Ny1 WLTP-andmed

Fuel

e:Ny1 ühendab endas heitmevaba sõidu ja põnevad sõiduomadused.

Honda CONNECT (1)

15,1-tolline teabe- ja meelelahutussüsteem koos Android Auto ja Apple CarPlayga.

Charge

Laadige kuni 80% umbes 45 minutiga.*

 

* Laadimisaeg mõõdetud vahemikus 10–80% 100 kW laadijaga.

24Ym Eny1 Villa Model Resized

Heitmevaba elustiil.

Oleme kavandanud selle elektrilise linnamaasturi järgmist põlvkonda silmas pidades. Sõiduulatus kuni 412 km ühe laadimisega ja võimega laadida kuni 99 km läbimiseks vaid 11 minutiga* oled igaks ekspeditsiooniks valmis. Valikus on kaks pistikut kodus ja avalikus laadimispunktis laadimiseks. * 100 kW laadijat kasutades.
24Ym Eny1 Platform View Model Resized

Nutikas ja stiilne nii seest kui ka väljast

e:Ny1-l on kupeelik kujundus lihtsate ja minimalistlike joontega ning selle esiosas on sissetõmbuv paneel, mis peidab nutikalt laadimispesa. Tagapool on peidetud uksekäepidemed ja tagatuled, mis ulatuvad üle kogu tagaosa. Salongis tekitab panoraamkatus tunde, nagu oleks väliskeskkond Sinuga kaasas kõikjal, kus Sa liigud.

Tutvu lähemalt e:Ny1-ga

24Ym Eny1 Interior 1 Resized

Tehnoloogia, mis sobib Sulle.

Salongis pääsed 15,1-tollise teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu ligi Honda CONNECTILE, energia kasutuse ja laadimisteabele ning kliimaseadme juhtnuppudele. Lisaks kuvatakse meie 10,2-tollisel juhiekraanil kogu vajaminev teave, mida soovid. Samuti saad oma seadet juhtmevabalt või USB-pesade kaudu laadida ning kasutada Apple CarPlayd või Android Autot oma lemmikmuusika kuulamiseks läbi nelja kõlari.
436178 E Ny1 The Next All Electric Vehicle From Honda Combines Comfort Performance Resized

Ohutus kogu perele

Tänu uusimale ohutustehnoloogiale Honda SENSING on Sul juurdepääs täiustatud ohutuspaketile, mis kasutab Su abistamiseks sõidu ajal radarite, andurite ja kaamerate kombinatsiooni. Lisaks juhendab meie mitmevaateline kaamerasüsteem Sind liikluses või kitsastesse kohtadesse sõitmisel. Honda parkimisabisüsteemi Parking Pilot* abil saad parkida oma e:Ny1 ühe nupuvajutusega. * Saadaval üksnes varustustaseme Advance korral.
436166 E Ny1 The Next All Electric Vehicle From Honda Combines Comfort Performance Resized

Varsti tulemas