3100X1330 Honda E Hero Not A Prototype Large

UUS HONDA E

SEE EI OLE PROTOTÜÜP

TÄIS-ELEKTRILINE SOORITUS

TÄIS-ELEKTRILINE SOORITUS

Honda e ühendab endas heitmevaba sõidu ja meelierutava sõiduelamuse. See sportlik elektriauto on ergas, väle ja eriti hea manööverdusvõimega, mis muudab linnasõidud täielikuks naudinguks.

Tutvu sõiduomadustega
SINU ÜMBER LOODUD

SINU ÜMBER LOODUD

Ruumikas, valgusküllane ja mugav Honda e on loodud täielikult eristuma kõigest, mida oled varem kohanud, viies auto disaini täiesti uuele tasemele.

Tutvu disainiga

Slapukai

FUTURISTLIK TEHNOLOOGIA

Honda e´l on palju uudseid funktsioone, näiteks meie Honda parkimisabisüsteem Parking Pilot ja külgkaameratega peeglisüsteem, mis abistavad linnasõidul.

VÕIMSUS JA SÕIDUOMADUSED

Võimas elektrimootor käitab tagarattaid, mis tagab parema roolitunnetuse. Honda e kiirendab, aeglustab ja pidurdab regeneratiivselt ning kõike juhitakse ühe pedaaliga.

SÄRTSAKAS KOGEMUS

Honda e`s – meie esimeses täiselektriautos – on ühendatud stabiilsus ja juhitavus. Kiirlaadimisvõimalus koos ainulaadse vesijahutusega akusüsteemiga tagab optimaalse sõiduulatuse kõikidel temperatuuridel.

MINIMALISTLIK DISAIN

MINIMALISTLIK DISAIN

Uusimad tehnoloogiauuendused on pakendatud lihtsasse, voogavate joontega disaini. Honda e on suurepärane näide sellest, kuidas tarbetute elementide eemaldamine suunab tähelepanu ainult kõige olulisemale.

SELLEL ON LÖÖKI

Kohtuvad tehnoloogia ja sõidurõõm. Vaikne ja rafineeritud sõit kohese kiirendusega pedaalivajutusel, siis kui seda vajad.

INIMELEMENT

Honda e on ülim loometeos, mis põhineb meie inimkesksel filosoofial luues sujuva ühenduse nutika tipptehnoloogiaga.
Ühenduses püsimine

Ühenduses püsimine

Olles üha rohkem ühenduses välismaailmaga, muutub meie eluviis kiiresti. Honda e vastab täiuslikult Sinu eluviisile.

EMOTSIOONAALSED JOONED

Puhas ja lihtne disain. Minimalism mitte ainult ei paranda auto üldilmet, vaid suurendab ka selle ökonoomsust. Tegelikult eristub Honda e massist tänu stiilse moodsa disaini ja tipptehnoloogia kombinatsioonile.

ÕIGE ÜHENDUS

Valides elektrisõiduki veendu, et Sinu Honda e`d varustab energiaga Honda originaallaadija.
1440X810 Honda E Charger
1440X810 Mqdefault(2)

Honda laadija tagab Sinu Honda e`le kiire usaldusväärse laadimise, koos automaatse taastusfunktisooniga voolukatkestuse korral. Sel on ka identifitseerimissüsteem - nii saad ise otsustada, kes saab seda kasutada.

Tule meiega vestlema

Tule meiega vestlema

ESITAGE PÄRING