1963 HONDA E PLATFORM IMAGES SHOT 03 STATIC NIGHT Rev C

VOOLUJOONELINE, STIILNE JA MOODNE

Uus Honda e
TÄIUSLIK VORM

TÄIUSLIK VORM

Honda e loomisel mõtlesime kõige peale: kas meil võiks olla teistsugused esi- ja tagatuled? Kuhu paigutame suunatuled? Kuidas saame parandada aerodünaamikat? Honda e on vastus kõigile neile küsimustele. See pakub sõidurõõmu, on turvaline ja pilkupüüdev, on tänapäevaste väärtuste kehastus ja näide sellest, kuidas me sõidame praegu ja tulevikku.

KÕIK KUI ÜHTNE TERVIK

KÕIK KUI ÜHTNE TERVIK

Integreerimine on täisliku disaini võti.

Nii esituled, radar kui ka mitme vaatega kaamera on koondatud ühte paneeli. Samamoodi oleme tagaosas ühendanud need elemendid – kõik näib ühtse tervikuna. 17-tollistel valuvelgedel on spetsiaalse kujuga katted, mis hoiavad need vabad piduritolmust.

AVAR SÕIT

AVAR SÕIT

Linnakeskkond on mürarikas ja ärev - Honda e on täielik vastand sellele. Astu Honda e ruumikasse sõitjateruumi ja oled kohe eraldatud sellest saginast. Seal on vaikne ja rahulik keskkond tänu valgus- ja õhuküllasele kujundusele.

RUUMI LIIKUDA

RUUMI LIIKUDA

Kuna keskkonsool puudub, tundub salong veelgi avaram. Lase end kaasa haarata mugavatel istmetel ja laial täisekraan-näidikupaneelil, mis muudavad iga reisi sujuvaks teekonnaks läbi ruumi.

SÕITJATE MUGAVUS

SÕITJATE MUGAVUS

Honda e`l on avar sõitjateruum, mis sobib igaühele. Tagaistmel reisijatel on suurepärane jalaruum ning tegemist on ühe ruumikama autoga väikeautode kategoorias.

ELA VÄRVIKÜLLASES MAAILMAS

Rahulik ja põhjamaine, tume ja tujukas või ergas ja sportlik? Vali oma

Honda e´le selline värv, mis sobib Sinu ja Sinu elustiiliga.

Modern Steel Metallic

Modern Steel Metallic

Charge Yellow

Charge Yellow

Crystal Blue Metallic

Crystal Blue Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

Tule meiega vestlema.

Leia edasimüüja