Honda E 2EX R34 Platinum White Metallic

KKK ELEKTRIATODE KOHTA

Honda e

Kas elektriautod on keskkonnasäästlikud?

Kas elektriautode akud on ringlussevõetavad?

Elektriautode (ja hübriidautode) akud saab ringlusse võtta. Kergemad ja pikemat sõiduulatust tagavad liitium-ioon akud on just nagu sülearvutitel ja mobiiltelefonidel. 

Kas elektriautod tekitavad heitmeid?

Elektriautod võib liigitada hetmevabaks. See on kahtlemata kasulik linnakeskkonnale, kus kohalik õhusaaste on reaalne probleem. 

1440X810 10 Honda E Design Crystal Blue Metallic

Mis on elektriauto eelised?

Kilomeetripõhiste kulude põhjal võib täiselektriautoga sõitmine maksta bensiini- või diiselmootoriga autost kolmandiku võrra vähem. Samuti on siin abiks märkimisväärsed maksusoodustused ja mõned valitsuse toetused.

Elektriautode puhul õli ei ole vaja. See tähendab, et need ei vaja korrapärast õlivahetust – erinevalt bensiinimootoriga autodest, mis vajavad korralist ja mõnikord kulukat hooldust – ning neid on üldjuhul odavam üleval pidada.

Jah, elektriautod vajavad hooldust. Tavaliselt on täiselektriautodel vaid järgmised põhiosad: elektrimootor, pardalaadija ja aku. See on üks peamisi põhjuseid, miks elektriautode hooldamine on odavam: võrreldes tavalise bensiini- või diiselautoga vajavad need vähem hooldust. Elektrimootorid on osutunud väga töökindlaks, vajades vähe tähelepanu.

Mis tunne on elektriautoga sõita?

1440X810 3 Honda E FAQ Interior
1440X810 2 Honda E FAQ Rear

Elektriautol puuduvad käigud, tegemist on otseajamiga ratastele. Lihtsalt vajuta gaasipedaali ning elektrimootor tagab kohe sujuva võimsuse. See on puhas, säästlik ja pakub suurt võimsust ilma heitmeteta.

Elektriautod ei vaja mitmekäigulist käsi- ega automaatkäigukasti. Erinevalt sisepõlemismootoritest on elektrimootoritel väga lai töövahemik. Lihtne fikseeritud ülekandearvuga reduktor on kõik mida need vajavad.

Elektriautodel puuduvad käigud, sest neid käitab otse elektrimootor. Sidur pole vajalik, sest elektrimootor on võimeline tagama pöördemomendi alates 0 pöördest minutis.

Elektriautode sõiduulatus maanteel on tänapäeval pidevalt paranenud tänu akutehnoloogia täiustamisele. Praegu võivad täiselektriautod hõlpsasti sõita umbes 160 km, enne kui neid on vaja uuesti laadida. Osa uutest mudelitest on nüüd võimelised sõitma üle 320 km.

Koju tuleb paigaldada kodulaadija ning seejärel kavanda oma sõidud nii, et saad vajaduse korral laadida pikematel sõitudel. Kui elektriauto annab Sulle märku, et aku on tühjaks saamas, ühenda see lihtsalt vooluvõrku.

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

Tule meiega vestlema. 

Leia edasimüüja