TURVAPADJA TÄITESEADMEGA SEOTUD TAGASIKUTSUMINE

TURVAPADJA TÄITESEADMEGA SEOTUD TAGASIKUTSUMINE

Turvapatjade täiteseadet puudutav ülemaailmne tagasikutsumine hõlmab eri autotootjaid ja on seotud väga suure ohutusriskiga. Lisateavet ja seda, kas tagasikutsumine puudutab teie sõidukit, vt altpoolt.

Tegutsege kohe

Oht teile ja kaassõitjatele

Kui avarii korral rakenduvad turvapadjad, siis võib turvapadja täiteseade süttida nii, et tekib liiga suur sisemine rõhk. Selle tagajärjel võib täiteseadme metallkorpus puruneda, põhjustades metallosade tungimise turvapatja ja sealt edasi sõidukisse. Võite saada tõsiseid kehavigastusi või surma.

Mida tuleks edasi teha?

Kontrollige, kas tagasikutsumine puudutab teie sõidukit. Kui puudutab, siis võitke viivitamatult ühendust mis tahes Honda edasimüüjaga ja laske vajalikud osad tasuta välja vahetada.

Mida Honda teeb?

Kui annate sõiduki edasimüüjale üle, paigaldatakse selle turvapadjamoodulisse modifitseeritud täiteseade. Töö võtab aega ligikaudu 1 tund ja see on tasuta.

Meie lubadus

Teeme koostööd vastavate ametiasutustega, et teavitada kõikide asjakohaste sõidukite omanikke. Teavituskiri annab soovitused edasiseks tegevuseks, kuid küsimuste või probleemide korral võtke ühendust kohaliku Honda edasimüüjaga.

Varuosad ja saadavus

Teeme jätkuvalt tihedat koostööd oma tarnijate ja edasimüüjatega, et tagada teie auto modifitseerimiseks vajalike osade olemasolu.

 

KONTROLLI MU SÕIDUKIT