Honda Jazz Crossstar Topbanner 3100X1330px

MINE ÜLE TÄISHÜBRIIDILE. UUS HONDA JAZZ

Uus Jazz on mugav, ruumikas ja dünaamiline. Tänu oma täiustatud e:HEV täishübriidajamile pakub see igal sõidul elektrilist jõudlust ja ökonoomsust.

Honda Jazz on täishübriid. Erinevalt kerghübriidist pakub see gaasipedaali vajutamisel dünaamilist elektrilist jõudlust.

Tunne erinevust

Tunne erinevust

Pole midagi paremat kui Honda hübriidautoga sõitmise tunne. Meie pikaajaline kogemus hübriidmootoritega ja Honda e:HEV süsteemi alane tehniline pädevus tähendavad, et meie täishübriidid suudavad töötada vaiksel elektri jõul. Uus Jazz pakub muljetavaldavat elektrilist jõudlust ja reaalset ökonoomsust.

Pole vaja pistikusse ühendada

Pole vaja pistikusse ühendada

Honda e:HEV täishübriidid on iselaadivad, ammutades võimsust sisepõlemismootorist ja regeneratiivsest pidurdamisest. See säästab aega ja vaeva, sest vooluvõrku pole vaja.

Ökonoomsem

Ökonoomsem

Jazzi hübriidi sõiduulatus täis paagiga on kuni 880 km* ja CO₂ heitkogus keskmiselt 102 g/km*. See pakub muidki muljetavaldavaid arve ilma mugavuses või jõudluses järeleandmisi tegemata.

* Jazzi WLTP-andmed.

Meelerahu

Meelerahu

Jazzi hübriidakust saadav energia toidab elektrimootoreid, mis tagavad vaimustava jõudluse. Täiendavat meelerahu pakub meie 5-aastane / 100 000 km hübriidaku garantii*.

* Olenevalt sellest, kumb saabub enne.

Honda e:HEV hübriidtehnoloogia

Elektrirežiim

Elektrirežiimis kiirendab sõiduk nobedalt, kasutades elektrimootori käitamiseks akusse salvestatud energiat.

Hübriidrežiim

Hübriidrežiimis kasutatakse igapäevastes sõiduoludes koos bensiinimootoriga elektrimootoreid, et tagada optimaalne jõudlus ja vaimustav kiirendus.

Bensiinirežiim

Jazzi sisepõlemismootorit kasutatakse maanteel suurema kiiruse hoidmiseks ja samal ajal laetakse akut.

Regeneratiivne pidurdamine

Regeneratiivse pidurdamise korral kasutatakse pidurdamisel elektrimootori tekitatavat energiat aku laadimiseks.

Jazz Advance Hybrid With A Sporty Twist

Sportliku olemusega hübriid

Saa tuttavaks – uus Jazz Advance Sport. See on sama sujuv ja ökonoomne kui teised Jazzi hübriidmudelid, kuid palju särtsakam.

Väike auto, millel on palju funktsioone.

Stiilsed valuveljed

Stiilsed valuveljed

Jazzi hoiakut ja stiilset disaini täiustavad 16-tollised valuveljed. Kerged valuveljed muudavad auto ka nobedamaks.

Väsimust peletavad istmed

Väsimust peletavad istmed

Esmaklassilise kvaliteediga istmekatted suurendavad Honda Jazzi mugavust. Lisaks on esiistmed soojendusega ja neil on väsimust peletavad omadused, mis muudab pikad sõidud vähem väsitavaks.

Honda CONNECT

Honda CONNECT

Ühenda nutitelefon Android Auto™ ja Apple CarPlay abil Honda CONNECTiga, et kuvada Jazzi 9-tollisel ekraanil oma rakendusi ja esitusloendeid.

Suur kandevõime

Suur kandevõime

Honda Jazzi ruumikus väljendub selles, et pakiruumi maht (tagaistmed üleval) algab 304 liitrist ja suureneb muljetavaldava 1205 liitrini (tagaistmed all, laeni laaditud). Sind hämmastab, mis kõik Jazzi ära mahub.

Panoraamvaade

Panoraamvaade

Jazzi panoraam-esiklaas tagab erakordse vaate. Õhukesed, aga ülitugevad A-piilarid suurendavad külgnähtavust, et pakkuda veelgi kaasahaaravamat sõidukogemust.

Honda Jazz Kvinde Topbanner 3100X1330px

TUNNE END TURVALISELT

Sinu ja reisijate turvalisuse tagamiseks loodud Honda SENSING on nutikate ohutusfunktsioonide pakett, mis teavitab ohtudest, mis võivad märkamata jääda. Need täiustatud juhiabisüsteemid aitavad kaasa sellele, et Jazz sai NCAPi ohutuskatses maksimaalsed viis tärni.

Kas oled valmis hübriidile üle minema? Alustagem siis!