Rear 34 Front 34 2Cars EXT Sml

Hübriid, mis sobib sinu elustiiliga

Hübriidi jõudlus -e:HEV jõuseade Ülimalt mitmekülgne -Magic Seats

Hübriid, mida võid tunda

Dünaamiline ja täiustatud Jazz ning aktiivseks elustiiliks loodud Jazz Crosstar. Meie elektrifitseerimislubadust täitvatel mudelitel on kahe mootoriga hübriidajam, mis tagab erksa, sujuva ja ökonoomse sõidu.

Jazzi ilu

Uuel Jazzil on nüüd täiustatud e:HEV hübriidmootor ning dünaamiline ja moodne väljanägemine. See on seest ruumikas ja väljast kompaktne, tõeliselt terviklik ja nutikas auto. Võid valida rafineeritud ja stiilse Jazz luukpära või aktiivse elustiili jaoks loodud uue Jazz Crosstari, millel on linnamaasturist mõjutatud disain ja uute kerevärvide valik, sh kahevärvilised variandid.
1440X810 448X252
1440X810 672

VÄIKSED MÕÕTMED, SÜGAV MULJE

Uhiuue Jazzi põues tuksub uus hübriidajam. See on erk tänu võimsuse sujuvale suunamisele; see on sujuv tänu tipptasemel jõuülekandele ja täiustatud mugavale salongile; see on ökonoomne, tagades väikesed heitkogused ja suure ökonoomsuse uusima tehnoloogia abil. Lihtsamalt öeldes võite jätkata sõidu nautimist, olles täiesti kindel selles, et teie sõidukil on parimad sõiduomadused.

LAIEM VALIK

Uhiuuel Jazzil ja Jazz Crosstaril on sama täiustatud hübriidajam, kuid mõlemal on oma isikupära. Olenemata sellest, kas valite rafineeritud Jazzi või elustiili-Crosstari, avastate peagi, et nende tõeline ilu peitub sõiduviisis.
Jazz Crosstar Hybrid

Jazz Crosstar Hybrid

JAZZ HYBRID

JAZZ HYBRID

VÄIKESED MÕÕTMED, SÜGAV MULJE

See on sama Jazz, mida tead ja armastad, kuid nüüd uues voolujoonelises kuues. Julge olekuga sõiduk on saadaval mitmes värvitoonis.
Premium Sunlight White Pearl

Premium Sunlight White Pearl

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Shining Gray Metallic

Shining Gray Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

SÕIDA NUTIKAMALT, SÕIDA KAUGEMALE

Hübriidtehnoloogia e:HEV jõuseade ühendab endas kiire elektrivõimsuse ja tõhusa bensiinimootori autonoomia, mis on ideaalne kombinatsioon nii linnas kui ka mujal sõitmiseks.
Engine
Electric
Battery

1,5-LIITRINE BENSIINIMOOTOR i-MMD HÜBRIIDAJAMIGA

VÕIMSUS 109 HJ
PÖÖRDEMOMENT 253 NM

KAHEKORDNE ELEKTRIMOOTOR

LIITIUMIOONAKU

SÕIDUREŽIIMID

Electric Drive
Hybrid Drive
Engine Drive
Braking

ELEKTRIREŽIIM

Töötab täielikult sujuva ja vaikse elektritoite jõul.

HÜBRIIDREŽIIM

Elektri- ja bensiinimootori kombineeritud katkematu võimsus.

BENSIINIREŽIIM

Suuremal kiirusel sõitmisel viib autot edasi ainult bensiinimootor.

REGENERATIIVNE PIDURDAMINE

Jazz saab kogu elektrienergia pidurdamisest. Seda ei ole vaja eraldi laadida.

INTERNETIÜHENDUSEGA TEHNOLOOGIA

INTERNETIÜHENDUSEGA TEHNOLOOGIA

Salongist leiate kõige täiustatumad ühendusvõimalused ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonid. Uue Honda CONNECTi juurde kuuluvad 9-tolline puuteekraan, DAB-digitaalraadio ning rakendused Apple CarPlay™ ja Android Auto. Kui sellest veel ei piisa, saab teie nutitelefonis oleva rakenduse My Honda+ abil saata huvipunktid satelliitnavigatsioonisüsteemile ning sõidukit kaugelt lukustada ja lukust avada (saadaval valitud turgudel).

OHUTUSE JÄRGMINE TASE

OHUTUSE JÄRGMINE TASE

Uhiuuel Honda Jazzil ja Jazz Crosstaril on uue põlvkonna Honda SENSING juhiabi- ja ohutussüsteemid. Need täiustatud süsteemid on kõigil varustustasemetel standardvarustuses ning nende hulka kuuluvad kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise abisüsteem, pimeala teabe funktsioon ja palju muud, mis aitavad tagada teie ja teie lähedaste turvalisust.

KOHT, KUS OLLA

KOHT, KUS OLLA

Vaadake, kuidas uhiuus Honda Jazz on täiustatud nii seest kui ka väljast. 

Uus vaatenurk

Uhiuus Jazz ja Jazz Crosstar pakuvad panoraamvaadet teele, tänu millele saab juht tõelise laiekraanikogemuse.  See parandatud nähtavus pakub mitte ainult enesekindlust suurendavat sõiduasendit, vaid on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.

Mitmekülgsed näidikud

Näidikupaneel on kujundatud nii, et oluline teave on nähtav põgusa pilguheiduga.  Horisontaalne 7-tolline TFT-ekraan asendab lihtsate funktsioonidega vanamoodsaid näidikuid ning aitab luua ruumikat ja kvaliteetset õhkkonda.

Mugav istumisasend

Esiistmed on laiemad ja neil on väsimust peletavad omadused, mis on tavaliselt limusiiniklassi kuuluvatel autodel.  Nimmetuge on täiustatud ja niigi ruumikas salongis on veelgi rohkem jalaruumi.  Tagaosas on võimalik meie kuulsaid Magic Seats istmeid mitut moodi konfigureerida, et mahutada peale teie soovi järgi rohkem inimesi või pagasit. Jazz Crosstaril on veekindlad istmekatted, mis tähendab, et sellele ei jää jälgi teie aktiivsest elustiilist. 

Selge ekraan

Honda CONNECT 9-tollisel kesksel ekraanil kuvatakse kõige sagedamini kasutatavad rakendused, nii saab neid hõlpsalt ja kiiresti valida. Rakendused on kategooriate kaupa värvikoodidega tähistatud, mis lihtsustab nende kasutamist.

IGA SÕIT ON OHUTUM

Honda SENSING sisaldab aktiivsete ohutus- ja juhiabilahenduste komplekti, mis annavad sinu käsutusse oma klassi kõige mitmekülgsemad ohutusfunktsioonid. Honda Jazz kaitseb sind.
Honda Jazz Adaptive Cruise Control
Honda Jazz Lane Keeping Assist
Honda Jazz Blind Spot Informatio

Kohanduv kiirushoidik

Selle Honda nutika tehnoloogiaga saad hoida eesoleva sõidukiga ohutut pikivahet, sest auto järgib määratud kiirust ja reguleerib seda vajaduse korral automaatselt.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem

Rooli kerge automaatne keeramine aitab sõidukit sõiduraja keskel hoida.

Pimeala teave

Pimealasse jääva sõiduki eest hoiatamiseks esitatakse automaatselt helilised ja visuaalsed märguanded, et saaksid ohutult sõidurada vahetada.

HÜBRIIDAUTOD ON TULEVIK

HÜBRIIDAUTOD ON TULEVIK

Uue hübriid-Jazzi sõiduulatus on veel üks oluline samm edasi. 

 

Hübriidsõidukid aitavad meil liikuda heitmevaba ühiskonna poole. Meie eesmärk on selle saavutamiseks teha igal uuel mudelil märkimisväärseid täiustusi, laiendada oma hübriidsõidukite mudelivalikut ja tõtata edasi meie elektrifitseerimisteekonnal.

MEIE ELEKTRILINE NÄGEMUS

MEIE ELEKTRILINE NÄGEMUS

Sõida koos meiega tulevikku.