Civic Hybrid

Civic Hybrid

3100X1330 Honda Civic Hybrid 01 16X9 37488

Täiesti uus Civic e:HEV – sõidu nautimiseks loodud

2022. aasta sügisel turule tulev täiesti uus Civic e:HEV on sportlik iselaadiv täishübriidluukpära, mis täiendab Civicu legendaarset dünaamikat, disaini ja tehnoloogiat erksa elektrifitseeritud jõuga.

1440X810 Honda Civic Hybrid 02 16X9 37999

Tunneta e:HEV erinevust

Hübriidjõuallikas e:HEV on täiuslik segu jõudlusest ja tõhususest, lülitudes sujuvalt režiimide vahel, et pakkuda iga kord silmapaistvat sõitu. Avastage selle kohene elektriline kiirendus ja sujuv, rafineeritud hübriidjõud. e:HEV tehnoloogia teeb uuest Civicust tõelist sõidunaudingut pakkuva hübriidi.
1440X810 Honda Civic Hybrid 03 16X9 37876

Puhas ja kaasaegne disain

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.
Kaasahaarav sõit

Kaasahaarav sõit

Täiesti uus Civic õhkab juhi enesekindlust tänu kindlale juhitavusele ja stabiilsele kurvide läbimisele, samas kui reisijad naudivad selle rahulikku ja mugavat sõitu.

Esmaklassiline viimistletud sisekujundus

Esmaklassiline viimistletud sisekujundus

Civic pakub juhile suurepärast nähtavust koos esmaklassilise sisekujundusega. Puhaste joontega stiilne kere, sõitjat toetavad istmed ning selgelt ja intuitiivselt paigutatud juhtnupud tagavad mugava ja turvalise sõidu.

Ole oma maailmaga ühenduses

Ole oma maailmaga ühenduses

Honda CONNECT teabe- ja meelelahutussüsteemi 9-tollist puutetundlikku ekraani on selle ergonoomilise ja intuitiivse disainiga suurepärane kasutada. Nautige nutitelefoni integreerimist Android Auto ja Apple CarPlayga, samal ajal kui valitud mudelitel on juhtmevaba laadimine ja esmaklassiline helisüsteem, millel on kaksteist ülitäpset Bose kõlarit.

Loodud Teid kaitsma

Loodud Teid kaitsma

Täiesti uus Civic on ohutu ja varustatud 10 turvapadjaga, sealhulgas eesmised kesk- ja juhi põlveturvapadjad. Sellel on ka uusim Honda SENSING täiustatud juhiabitehnoloogia, mis muudab sõitmise nauditavamaks ja aitab teil teel olla turvalisem.

1440X810 Honda Civic Hybrid 08 16X9 37247

VARSTI KOHAL