Civic Aasta Auto Bänner 3100X1330px

Täiesti uus Civic e:Hev Hybrid

Täiesti uus Civic e:HEV on jõuline iselaadiv täishübriidluukpära, mis täiendab Civicu disaini ja tehnoloogiat erksa elektrifitseeritud jõuga.

1440X810 Honda Civic Hybrid 03 16X9 37876

Puhas ja kaasaegne disain

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.
Kaasahaarav sõit

Kaasahaarav sõit

Täiesti uus Civic õhkab juhi enesekindlust tänu kindlale juhitavusele ja stabiilsele kurvide läbimisele, samas kui reisijad naudivad selle rahulikku ja mugavat sõitu.

Esmaklassiline viimistletud sisekujundus

Esmaklassiline viimistletud sisekujundus

Civic pakub juhile suurepärast nähtavust koos esmaklassilise sisekujundusega. Puhaste joontega stiilne kere, sõitjat toetavad istmed ning selgelt ja intuitiivselt paigutatud juhtnupud tagavad mugava ja turvalise sõidu.

Ole oma maailmaga ühenduses

Ole oma maailmaga ühenduses

Honda CONNECT teabe- ja meelelahutussüsteemi 9-tollist puutetundlikku ekraani on selle ergonoomilise ja intuitiivse disainiga suurepärane kasutada. Nautige nutitelefoni integreerimist Android Auto ja Apple CarPlayga, samal ajal kui valitud mudelitel on juhtmevaba laadimine ja esmaklassiline helisüsteem, millel on kaksteist ülitäpset Bose kõlarit.

Loodud Teid kaitsma

Loodud Teid kaitsma

Täiesti uus Civic on ohutu ja varustatud 10 turvapadjaga, sealhulgas eesmised kesk- ja juhi põlveturvapadjad. Sellel on ka uusim Honda SENSING täiustatud juhiabitehnoloogia, mis muudab sõitmise nauditavamaks ja aitab teil teel olla turvalisem.

Honda e:HEV-tehnoloogia pakub täishübriidi jõudlust ja dünaamilist sõitu.

Täishübriidi kogemus

Täishübriidi kogemus

Honda e:HEV täishübriidtehnoloogia liigutab autot üksnes elektri jõul, pakkudes kuni 315 Nm pöördemomenti – poolhübriid seda ei suuda.

Pole vaja pistikusse ühendada

Pole vaja pistikusse ühendada

Uut Civic e:HEV-d pole kunagi vaja pistikusse ühendada, sest täishübriidajam ei vaja vooluvõrku, lisaks kogub see pidurdamisel kaotatud energiat ja tagastab selle hübriidakusse.

Väga ökonoomne

Väga ökonoomne

Civicu sõiduulatus võib ulatuda üle 800km* olenevalt sõidutingimustest ja CO2-heide kõigest alates 108 g/km* – seda ilma mugavust ja jõudlust ohvriks toomata.

* Civicu kombineeritud WLTP-andmed

Meelerahu

Meelerahu

Honda on tuntud oma töökindluse poolest ning sel on hübriidajamite tehnoloogia alal rikkalikult kogemusi ja teadmisi. Seetõttu pakume su hübriidakudele 5-aastast / 100 000km garantiid.*

* Kumb saabub enne.

Nutikas hübriidtehnoloogia

Elektrirežiim

Elektrirežiimis kasutab elektrimootor hübriidsüsteemi akusse talletatud energiat, et tagada ühtlane ning vaikne vedu ühes hetkelise kiirendusega.

Hübriidrežiim

Hübriidrežiimis tagab bensiinimootor piisava kõrgepingeaku laetuse, et Civicu elektriline veomootor saaks tagada optimaalsed sõiduomadused ja efektiivsuse.

Bensiinirežiim

Bensiinimootor võtab üle veomootori rolli, kui see ühendatakse läbi siduri otse ratastega, et hoida püsivalt suuremat kiirust, näiteks kiirteel, ja laadida samal ajal akut.

Regeneratiivne pidurdamine

Regeneratiivsel pidurdamisel tagastatakse pidurdusenergia veomootori kaudu hübriidsüsteemi akusse selle laadimiseks.

1440X810 Honda Civic Hybrid 08 16X9 37247

NÜÜD SAADAVAL