Topbanner Honda Jazz Hybrid Interior

Avar salong

Uus Honda Jazz Hybrid
Uus Jazz

Uus Jazz

Uue Jazzi seeria profiil on puhas ja sujuv ning aerodünaamiliselt tõhus ja ülimalt stiilne. Iga detail annab Jazzile nutika ja moodsa ilme ning ainulaadse isikupära.

Uus vaatenurk

Uus vaatenurk

Uus Jazz ja Jazz Crosstar annavad sulle panoraamvaate, tänu millele saad tõelise laiekraanikogemuse. See parandatud nähtavus loob enesekindlust suurendava sõiduasendi ja on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.

Salong

Salong

Meie tunnustatud ja ainulaadsed Magic Seats istmed on väga mitmekülgsed ning võimaldavad Sul valida erinevate istmeseadistuste vahel, et mahutada rohkem pagasit. Jazz Crosstaril on veekindel polster, mis tähendab, et sellele ei jää jälgi Sinu aktiivsest elustiilist.

Avaneb laialt

Avaneb laialt

Suurte asjade vedamine pole Jazzi jaoks probleem, sest tagumised Magic Seats istmed saab täielikult alla lasta. See nutikas lahendus suurendab mitmekülgsust ning võimaldab mahutada eri kuju ja suurusega esemeid.

Avar salong

Avar salong

Avaras salongis on veelgi rohkem jalaruumi ning tänu väsimusvastaste omadustega ja nimmetugedega esiistmetele pakub Honda Jazz limusiinidele omast mugavust.

1440X810 5 Honda Jazz Crosstar
1440X810 6 Honda Jazz Hybrid Infotainment
1440X810 7 Honda Jazz Hybrid Personal Assistant

Ilu üksikasjades

Seeria uusim lisa on Jazz Crosstar. Dünaamilise ja aktiivse eluviisi jaoks loodud sõidukil on tugev ja jõuline disain, mille juurde kuuluvad iseloomulik iluvõre, voolujoonelised integreeritud katusekaared ja tõstetud sõidukõrgus, et lihtsustada juurdepääsu ja anda parem vaade teele.

Puuteekraan

Uus Jazzi seeria ühendab Sind meie uusima teabe- ja meelelahutustehnoloogia abil sujuvalt kogu maailmaga. Sõidukisse on lisatud DAB-digitaalraadio, mis suurendab jaamade valikut. Samuti on sõidukis tuttav nutitelefonilaadne 9-tolline puutetundlik ekraan ning võimalus luua ühendus Android Auto ja Apple CarPlayga.

Ütle lihtsalt "OK Honda"

Häälega aktiveeritav Honda isiklik assistent suudab Sinuga pidada loomulikku vestlust, kasutades kontekstipõhist mõistmist, et pakkuda sulle Sinu jaoks järjest asjakohasemaid soovitusi. Kui soovid vaadata ilmateadet, kuulata oma lemmikmuusikat või valida restorani, on see alati valmis Sind aitama.

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

Tule meiega vestlema. 

Leia edasimüüja