Topbanner Honda Jazz Hybrid Performance Hero Copy

ELAV JA DÜNAAMILINE

VÄIKE KÜTUSEKULU 4,5 – 4,8 l/100 km / WLTP CO2 HEITKOGUS 102-110 (g/km) / WLTP

Lihtsalt istu rooli taha, vajuta käivitusnuppu ja sõida!

Jazz vahetab olenevalt sõiduoludest sujuvalt kolme sõidurežiimi – elektri-, hübriid- ja bensiinirežiim – vahel, tagades suure jõudluse kõige tõhusamal viisil.
e:HEV technology

e:HEV technology

Meie järgmise põlvkonna e:HEV hübriidtehnoloogia aitab luua dünaamilise elektrilise sõiduelamuse ja tagab uue Jazzi seeria sõidukite suure jõudluse ning väikese kütusekulu ja heitkogused. See täiustatud tehnoloogia muudab uue Jazzi tänapäevases sõidukeskkonnas asjakohasemaks kui kunagi varem.

EV Drive

EV Drive

Elektrirežiimis sõidad 100% sujuva ja vaikse elektritoite jõul. Seda režiimi kasutatakse tavaliselt kohaltvõtul kiirendamisel ja aeglasel sõidul.

Engine Drive

Engine Drive

Bensiinirežiimi kasutatakse suuremal kiirusel sõitmisel, kui bensiinimootori kasutamine on auto edasiviimiseks kõige tõhusam.

Hybrid Drive

Hybrid Drive

Hübriidrežiimis kasutatakse nii bensiini- kui ka elektrimootorit, et tagada optimaalne võimsus ja säästlikkus, nt kiirendamisel ja möödasõidul.

Kaks ainulaadset

Kaks ainulaadset

Sama hübriidjõuseade, kuid erinev isikupära. See pakub tänu sujuvale sõidule rõõmu alati ja kõikjal. Isegi käiguvahetuse heli on nutikalt lisatud, et saaksid nautida ka käiguvahetuse tunnet.

Esmaklassiline turvalisus

Esmaklassiline turvalisus

Uus Jazz sisaldab meie uusimat täiustatud juhiabitehnoloogiate komplekti Honda SENSING, mis aitab tagada Sinu ja Su reisijate turvalisuse.

Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem

Kui on oht sõiduki või jalakäijaga kokku põrgata, teavitab süsteem Sind ohust, vähendades samal ajal kiirust, et aidata minimeerida kokkupõrke tõsidust. Süsteemile on nüüd lisatud jalakäijate ja jalgratturite tuvastamise võimalus öisel ajal kohtades, kus puudub tänavavalgustus. Pidureid rakendatakse isegi siis, kui vastutulev sõiduk satub Sinu ette või keerab Sinu teele.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Kui auto liigub oma rajalt välja ilma, et oleksid suunatule aktiveerinud, vilguvad ja kostavad häiresignaalid, et juhtida Su tähelepanu sõidurajale tagasipöördumisele.

Liiklusmärgituvastus

Liiklusmärgituvastus tuvastab liiklusmärke ja kuvab saadud teabe ekraanile.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem

Sõiduraja hoidmise abisüsteem tagab stressivabama sõiduelamuse, eriti maanteel, hoides auto sõiduraja keskel. Suunatule kasutamisel süsteem ei rakendu.

Intelligentne kiiruspiirik

Intelligentne kiiruspiirik hoiab Sinu sõiduki kiiruse automaatselt eelmääratud väärtusel või liiklusmärkidega näidatud kiirusel.

Kohanev kiirushoidik koos aeglasel kiirusel järgimisega

Kohanev kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui kõrvalrajal olev sõiduk kavatseb järsult Sinu ette sõita, ennetab Sinu Honda seda ja muudab automaatselt kiirust, jätkates eelmääratud kiirusel alles siis, kui oht on möödas. Aeglasel kiirusel järgimine tuvastab, kui Sinu ees olev sõiduk peatub, ning aeglustab automaatselt ja jätab sõiduki seisma, kui Sa ei pidurda.

Automaatsed kaugtuled

Automaatsete kaugtulede süsteem tuvastab Sinu ees oleva sõiduki, sealhulgas vastutulevad sõidukid, ja lülitab automaatselt kaug- ja lähitulede vahel.

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

KÜLASTA EDASIMÜÜJAT

Tule meiega vestlema. 

Leia edasimüüja