ZR V Next Accessories

Valige Honda ZR-V-le lemmikpakette ja lisavarustust

ZR V Aero Pack Hero

Pakett Aero

ZR-V välimust saab täiustada Aero paketiga, mis täiendab auto dünaamilist ilmet. Paketti kuuluvad esipõrkeraud Aero, tagaluugi kaunistus, küljespoilerid ja uksepeeglite katted värvitoonis Dusk Gray Metallic. Komplekti kuulub ka kerevärvi tagaluugispoiler. Pildil olevad valuveljed on valikulised.
ZR V Robust Pack Hero

Pakett Robust

Pakett Robust – nimi räägib iseenda eest. See on suurepärane pakett seiklushimulisele inimesele, kellele meeldib sõita sihtkohta looduskauneid marsruute valides. Paketti kuuluvad eesmine alumine kaunistus ja tagaluugi kaunistus värvitoonis Dusk Gray Metallic. Komplekti kuuluvad ka lävepakud ja porikummid. Pildil olevad valuveljed on valikulised.
ZR V Premium Black Pack Hero

Pakett Premium Black

Paketiga Premium Black saate oma auto veelgi elegantsemaks muuta. Paketti kuuluvad mustad uksepeeglikatted, mustad küljekaunistused ja mustad välisembleemid. Pildil olevad valuveljed on valikulised.

Välise lisavarustuse paketid

Pilkupüüdvad valuveljed

18-tollised valuveljed ZR1801

18-tollised valuveljed ZR1801

18-tollistel valuvelgedel ZR1801 on läikiva ja läbipaistva kattega teemantlõikega A-pind ja toonis Gunpowder Black avad.

18-tollised valuveljed ZR1802

18-tollised valuveljed ZR1802

18-tollised valuveljed ZR1802 on viimistletud värvitoonis Jet Black.

19-tollised valuveljed ZR1901

19-tollised valuveljed ZR1901

19-tollistel valuvelgedel ZR1901 on läikiva ja läbipaistva kattega teemantlõikega A-pind ja toonis Gunpowder Black avad.

Väline lisavarustus

Salongipaketid

Salongi lisavarustus

ZR V Hero 11