3100X1330 Top

Sõida omal viisil

Suurenda Honda originaaltarvikutega oma HR-V energiataset. Vali sobiv välis- ja salongitarvikute pakett, lisa mõned sportliku välimusega valuveljed või kui soovid lihtsalt veidi eristuda, vali üksikud tarvikud, et muuta oma sõiduk tõeliselt isikupäraseks.
VALI SPORT

VALI SPORT

Pakett Sport annab Su autole koos kerevärvi ja kroomitud tarvikutega silmapaistva sportliku välimuse. Komplekti kuuluvad sportlik esipõrkeraud, iluvõre, tagumine kaunistus Sport, alumised küljekaunistused ja tagaluugi spoileri pikendus. Pildil on valuveljed HR1812; müüakse eraldi.

VÄLISTARVIKUTE PAKETID

Lisa stiili ja kaitset ning võimenda HR-V sujuvaid jooni, valides oma elustiilile sobiva paketi.
Pakett Obscura Black

Pakett Obscura Black

Anna HR-V-le sportlik ja väljendusrikas iseloom, kombineerides paketi Berlina Black ja kerevärvi tarvikud. Komplekti kuuluvad iluvõre, eesmine alumine kaunistus, tagumine alumine kaunistus, udutulede kaunistused, küljepeeglite katted ja tagaluugi spoileri pikendus. Pildil on valuveljed HR1811. Müüakse eraldi.

Välistarvikute pakett Ilmenite Titanium

Välistarvikute pakett Ilmenite Titanium

Täiusta oma HR-V esmaklassilist iseloomu paketiga Ilmenite Titanium. Komplekti kuuluvad tagaluugi kaunistus, udutulede kaunistused ja küljepeeglite katted. Pildil on valuveljed HR1813. Müüakse eraldi. Saab kombineerida ka üheks paketiks koos salongitarvikute paketiga Ilmenite Titanium.

SALONGITARVIKUTE PAKETID

Vali salongitarvikute pakett, mis toob esile Honda HR-V energilisuse.
Salongitarvikute pakett Ilmenite Titanium

Salongitarvikute pakett Ilmenite Titanium

Täiusta oma HR-V esmaklassilist iseloomu paketiga Ilmenite Titanium. Komplekti kuuluvad rooli kaunistus, käigukangi kaunistus ja uksenuppude raamistuse komplekt. Saab kombineerida ka üheks paketiks koos välistarvikute paketiga Ilmenite Titanium.

Pakett Cargo

Pakett Cargo

Kui vead sageli pagasit või erivarustust, aitab pakett Cargo seda korras ja kindlalt paigal hoida. Paketti kuuluvad pakiruumialus koos jaoturitega, tagaluugi valgustus ja pakiruumi lävepaku kaunistused.

Pakett Illumination

Pakett Illumination

Pakett Illumination sisaldab kombinatsiooni tuledest, mis loovad auto salongis mõnusa õhustiku. Paketti kuuluvad jalgade valgustus ees ja valgustatud lävepakuliistud.

KAUNIS VÄLIMUS

Võimenda valitud tarvikuid sportliku välimusega ja muuda end nähtavaks, valides 18-tollised valuveljed.
18-TOLLISED VALUVELJED HR1811

18-TOLLISED VALUVELJED HR1811

Viimistletud värvitoonis Gunpowder Black koos läikiva läbipaistva kattega.

18-TOLLISED VALUVELJED HR1812

18-TOLLISED VALUVELJED HR1812

Teemantlõikega A-pind koos läikiva läbipaistva kattega värvitoonis Gunpowder Black avadega.

ÜKSIKUD VÄLISTARVIKUD

Vali meie üksikute tarvikute hulgast, et lisada isikupära ja muuta oma Honda HR-V eriliseks.
Iluvõre

Iluvõre

Muuda oma HR-V esiosa välimust täielikult ja vaheta standardne kerevärvi iluvõre toonis Berlina Black viimistlusega iluvõre vastu. Saadaval ka varustustasemele Style logoga Style.

Tagaluugi spoileri pikendus

Tagaluugi spoileri pikendus

Kui soovid silmapaistvalt sportlikku välimust, on see Honda originaalne spoileri pikendus toonis Berlina Black just see, mida vajad. Ainult parima kvaliteediga tarvikud suudavad läbida Honda ulatuslikud katsed. Honda originaalspoiler on spetsiaalselt välja töötatud täiendama tavalist tagaluugi spoilerit.

Küljeliistud

Küljeliistud

Pole midagi häirivamat kui kriimustus või mõlk auto kerel. Küljeliistud on valmistatud pehmest purunemiskindlast materjalist ja need kaitsevad Sinu auto külgi ning rikastavad ka disaini.

Katuseraam

Katuseraam

Suurenda oma auto kandevõimet tugeva katuseraamiga. Komplekti kuulub neli lukku. Suurim kandevõime: 40 kg või üks jalgratas.

Põiktalad

Põiktalad

Põiktaladega on kaasas vargusvastased lukud ja need vastavad ka kõige rangematele ohutusnõuetele. Suurim kandevõime on 45 kg või kaks jalgratast.

Thule katuseboks

Thule katuseboks

Tüüp Motion M, musta värvi. Vastupidav ja veekindel Honda poolt heaks kiidetud Thule boks annab 410 liitrit täiendavat hoiuruumi. Sellel on lihtsa paigalduse tagamiseks PowerClick-süsteem, vargusvastane lukk ja kahepoolne avamine. See on 175 cm pikk, 86 cm lai ja 46 cm kõrge.

Eesmised ja tagumised porikaitsmed

Eesmised ja tagumised porikaitsmed

Kaitse oma autot nende peente porikaitsmetega mustuse ja kivide eest. Need kaitsevad sõidukit suurepäraselt pikka aega. Komplekti kuulub neli porikaitset.

ÜKSIKUD SALONGITARVIKUD

Vali meie kaunilt viimistletud salongitarvikute hulgast, et muuta oma sõiduk tõeliselt isikupäraseks.
Pakiruumi laadimisala kaitseliistud

Pakiruumi laadimisala kaitseliistud

Praktiline ja stiilne tarvik kaitseb pakiruumi kriimustuste ja löökide eest. Sobib suurepäraselt pakiruumi väliskatte külge ja sellel on kaunis harjatud roostevabast terasest viimistlus.

Lävepakuliistud

Lävepakuliistud

Lävepakuliistud lisavad autole isikupära ning kaitsevad lävepakke täkete ja kriimustuste eest. Harjatud roostevabast terasest liistudel on pilkupüüdev poleeritud HR-V logo. Komplekti kuuluvad eesmised ja tagumised liistud

Pakiruumialus

Pakiruumialus

Vee- ja libisemiskindel pakiruumialus sobib ideaalselt Sinu auto pakiruumi ning kaitseb seda mustuse ja kriimustuste eest. Sellel on kõrgemad servad ja HR-V logo.

Koeravõre

Koeravõre

Koeravõre hoiab Su lemmikloomi turvalisena, eraldades tagumise reisijateala pakiruumist. See sobib ideaalselt tagaistmete seljatugede ja katuse vahele. See on vajalik kõigile, kellel on lemmikloomad.

Eesmine jalaruumi valgustus

Eesmine jalaruumi valgustus

Eesmine jalaruumi valgustus süttib uste lukust avamisel või lahti tegemisel. Valgustus lisab salongi pehme ja jaheda kuma.

Leppige kokku proovisõit

Leppige kokku proovisõit

Leppige kokku proovisõit
Laadige alla kataloog

Laadige alla kataloog

Laadige alla kataloog
Külasta edasimüüjat

Külasta edasimüüjat

Edasimüüjad